+420 731 176 623

Dřevostavby - nízkoenergetické a pasivní domy

NÍZKOENERGETICKÉ A PASIVNÍ DOMY

Chcete-li  v klidu bydlet, relaxovat a užívat si s dětmi nebo přáteli bez starostí vysokých výdajů za vytápění domu a obav z plísní nebo nemocí, potom je pro Vás tento typ domu tou nejlepší investicí.

Nejen, že ušetříte velké sumy, ale díky zařízení zabudovanému v nízkoenergetických a pasivních domech předejdete spoustě zdravotních problémů. Použité zařízení v těchto stavbách pracuje 24 hodin denně.Filtruje a čistí vzduch, a tím ho zbavuje nečistot a prachu.Nemusíte se bát plísní, protože stroj uvnitř pasivního domu přivede vždy tolik vzduchu, kolik potřebujete. A vy dýcháte pouze čistý vzduch. Díky regulaci teploty je navíc v nízkoenergetickém domě příjemně jak v létě, tak i v zimě.

Těšte se na úsporu tepla. Pasivní dům ročně spotřebuje zhruba desetinu spotřeby běžného domu. Má tak nesporné ekologické i ekonomické výhody oproti běžným stavbám. 

 

DŘEVOSTAVBY

Energeticky úsporná, ekologická, kvalitní, moderní - přesně taková je dřevostavba. Váš dům rychle a levně, to je to, co vám nabízíme.

Že nevydrží ? Díky dodržování stavebních norem, je stavba odolná vůči povětrnostním vlivům a záruka dlouhé životnosti je samozřejmostí.

A co oheň ? Že by vám dům shořel jako domeček z pápíru se obávat nemusíte. I na to máme normy, díky kterým je dřevěná konstrukce domu žáru odolná. Právě zuhelnatělá vrstva, která na trámech při požáru vzniká, brání dalšímu hoření. 

Neomrzí ? Pokud jde o vzhled, ten záleží jen na vašich preferencích. Stavba rozhodně nemusí být jen ve stylu srubů a roubenek, ale může být domem vašich snů.

 

 

                                                                                        

drevostavbymichal     drevostavbymichal     drevostavbymichal  

                                                                                                           

 drevostavbymichal     drevostavbymichal     drevostavbymichal 

 

      drevostavbymichal 

 

 drevostavbymichal

 

 Drevostavbymichal  drevostavbymichal  drevostavbymichal    drevostavbymichal   

drevostavbymichal   drevostavbymichal   drevostavbymichal  

 

 

Poptávkový formulář


<<<<<<< HEAD
======= >>>>>>> 1c10847f0042b68b15edfe5db2f05d9e2ac72d3e